Vaziyet Planı

HAYAL ETTİĞİNİZ

ALIŞVERİŞ

Şehrin bir ucundan başka bir ucuna gitmeden alışveriş yapmanın kolaylığını yaşayacaksınız. Hem zamandan tasarruf edecek hem de evinizin huzuru içerisinde daha çok zaman geçirebileceksiniz. Altında Seçkin markalara hitap edebilecek altyapıya sahip market, giyim, teknoloji gibi işyerlerinin burada bulunması hem hareketliliği artıracak hem de dairelerinizin prim yapması ve değerlenmesine neden olacaktır.

HAYAL ETTİĞİNİZ

KONFOR

Huzur ve güven içerisinde ailenizle birlikte yaşayabileceğiniz konforlu bir yaşam alanını sizlerin kullanımına sunuyoruz. 2 tip 2+1 ve 1 tip 3+1 dairelerden oluşan dairelerle beklentileriniz en yüksek düzeyde karşılanacak. Her detayı titizlikle ve düşünülerek gerçekleştirilen daireler siz değerli sahiplerini bekliyor.

HAYAL ETTİĞİNİZ

HUZUR

İster kendiniz ister ailenizle günün her saatinde huzuru tadabileceğiniz bir mekanı sizler için tasarladık. Hayatın yorucu temposundan uzaklaşıp ruhunuzu arındırabileceğiniz bir yaşam alanını hizmetinize sunuyoruz. Hayatınızı her yönüyle kolaylaştıran ve sıcak bir yuvanın tadını iliklerinize kadar hissedeceğiniz nitelikli komşularınızla bir ömür geçirebileceğiniz bir yaşamı sizlerle paylaşıyoruz.